Acana Adult Small Breed 6,8 kg

Je vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro dospělé psy všech malých plemen (s hmotností do 10 kg, stáří 1 rok a více). Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro dospělé psy všech malých plemen (s hmotností do 10 kg, stáří 1 rok a více).

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
8.00 kg
K�d:
7898
Kredity:
84 kreditů v hodnotě 34 Kč
Cena s DPH
844 Kč
Cena bez DPH
734 Kč
ks

Popis produktu Acana Adult Small Breed 6,8 kg

Požadavky na výživu psu malých plemen nejlépe splňuje masová strava bohatá na kvalitní proteiny a tuky. Takové krmivo je přizpůsobeno vyšším energetickým požadavkům a obsahuje méně sacharidů.

Proto je každá granule ACANA ADULT SMALL BREED doslova nabita velice chutným masem potravinářské kvality (60 %) zahrnujícím volně chovaná kuřata, celá vejce z místních prérijních farem a prvotřídní lososy ze studených vod Tichého oceánu u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny se DENNĚ DODÁVAJÍ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo ACANA obsahuje více proteinů, přiměřené množství tuků a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené stravě psů malých plemen. ACANA neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často vyvolávají alergickou reakci a vyznačuje se místním ovocem, zeleninou a řezaným ovsem ? zdravými sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Takovýchto sacharidů je v jednoduchých cukrech (například z pšenice nebo kukuřice) málo a a tento nedostatek způsobuje kolísání hladiny glukózy v krvi a vede k nevhodnému nárůstu váhy psů.

Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin (EPA, DHA), které zlepšují stav kůže a srsti. Prérijní byliny, obsahují selen, vitamíny B, zinek a biotin. Tyto složky zlepšují imunitu.

ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších surovin ze Západní Kanady v oceněné rodinné továrně nacházející se v Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu ? ACANA je přírodní a lahodný výrobek, díky němuž bude Váš pes malého plemene zdravý a silný.

 

Zaručená analýza:
Bílkoviny 33 %, Tuk 17 %, Vlhkost 10 %, Popeloviny 6,5 %, Vláknina 2,5 %, Vápník 1,3 %, Fosfor 1,0 %, Omega-6 2,5 %, Omega-3 0,4 %, Glukosamin 800 mg/kg, Chondroitin 500 mg/kg

Složení:
Dehydrované kuřecí maso (40%), oves, čerstvé kuřecí maso, hrách, hnědá rýže, kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), čerstvý losos, kuřecí játra, čerstvá celá vejce, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky (přírodní zdroj glukosaminu), červená jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.

Další produkty v této kategorii