Acana cat Grasslands 2,5 kg

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je vhodné pro kočky všech plemen, stáří a aktivity. Obsahuje hodně proteinů, málo sacharidů a žádné obiloviny. Lépe tak odpovídá přirozené kočičí stravě.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
2.80 kg
K�d:
2446
Kredity:
50 kreditů v hodnotě 20 Kč
Cena s DPH
501 Kč
Cena bez DPH
436 Kč
ks

Popis produktu Acana cat Grasslands 2,5 kg

Vyznačuje se celou škálou místního ovoce a zeleniny, včetně brusinek z oblasti British Columbia, které snižují pH moči. Organická mořská zelenina vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus. Vybrané byliny, včetně listů maliníku a květů měsíčku lékařského, vyživují a posilují trávicí ústrojí.

 

Překypuje přírodními živočišnými surovinami (celých 65%!), včetně jehňat chovaných na farmách Severního ostrova Nového Zélandu u North Island, kachen z oblasti Aurora Ontario, čerstvých vajec z našich místních farem a jezerních síhů a candátů lovených v hlubokých studených severských jezerech, které jsou dodávány DENNĚ ČERSTVÉ.

 

Čerstvý jezerní síh a severský candát jsou vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA), které příznivě působí na imunitu, stav kůže a lesk srsti - vnější symboly zdraví a vitality vaší kočky.

 

Zaručená analýza:

Bílkoviny - 34 %, Tuk - 20 %, Vlhkost - 10 %, Popeloviny - 7,5 %, Vláknina - 3 %, Vápník - 1,6 %, Fosfor - 1,2 %, Omega-6 - 3,0 %, Omega-3 - 0,5 %, Taurin - 0,5 %, Hořčík - 0,09 %.

 

Složení:

Dehydrované jehněčí maso (35%), batata sladké brambory, vykostěné jehněčí maso, hrách, čerstvé maso kachen z volných výběhů, celá čerstvá vejce, na slunci sušená vojtěška, slunečnicový olej, čerstvé maso candáta, dýně, čerstvé maso síha, červená jablka, mrkev, listy tuřínu, organická mořská zelenina (chaluha, řasa měchýřnatá, jedlá mořská řasa dulse), bobule jalovce obecného, brusinky, bobule oskeruše, černý rybíz, kořen anděliky lékařské, kořen čekanky, černý rybíz, listy maliníku lékařského, kořen smetánky lékařské, listy máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, rozmarýna lékařská, lactobacillus acidophilus, enterococcus faecium + vitamíny a minerály.

 

Obsah rostlinných složek:

Bobule jalovce obecného - 300 mg/kg

Kořen anděliky lékařské - 300 mg/kg

Listy maliníku obecného - 250 mg/kg

Kořen smetánky lékařské - 250 mg/kg

List máty peprné - 200 mg/kg

Květ měsíčku lékařského - 200 mg/kg.

 

Obsah kalorií:

Energie představuje 4600 kcal/kg, 35% energie pochází z bílkovin, 45% pochází z tuků a 25% energie z ovoce a zeleniny.

Další produkty v této kategorii

Zákazníci kteří koupili toto zboží, koupili také