Acana Grasslands Dog 13 kg

Vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je vhodné pro psy všech plemen a stáří. Jsou vyrobené z přírodního výběru čerstvých regionálních surovin. Podporují vynikající kondici psů všech plemen a stáří.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
14.20 kg
K�d:
5689
Kredity:
185 kreditů v hodnotě 74 Kč
Cena s DPH
1849 Kč
Cena bez DPH
1608 Kč
ks

Popis produktu Acana Grasslands Dog 13 kg

Každá granule je doslova nabita prvotřídními živočišnými surovinami (60 %) a napuštěna nenasycenými mastnými kyselinami Omega-3 (EPA, DHA) z ČERSVÝCH ryb. Krmivo tak blahodárně přispívá k vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti ? zevnějším důkazům zdraví Vašeho psa.

ACANA obsahuje více proteinů, méně sacharidů a žádné obiloviny. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Vyrábí se ze syrového masa jehňat chovaných na farmách (mají osvědčení o tom, že jim nebyly podávány hormony a antibiotika), celých čerstvých vajec z místních farem, candátů druhu Stizostedion vitreum a štik severských. Tyto ryby se loví přímo v regionu a dodávají se DENNĚ ČERSTVÉ, zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Místní zelenina a ovoce představuje zdroj přírodních stopových prvků. Antioxidanty, fytoživiny a vybrané byliny včetně jalovce, kořene anděliky a listů maliníku, zastupují rostliny, jež psi přirozeně vyhledávají a působí jako prostředky posilující tělo.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí výhradně v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě. V jižní Albertě v Kanadě se rozprostírají velké úrodné pastviny. Místní farmy vzkvétají díky dlouhým letním dnům a hluboké tmavé ornici.

Zaručená analýza:
Bílkoviny - 33 %
Tuk - 17 %
Vlhkost - 10 %
Popeloviny - 8 %
Vláknina - 3,5 %
Vápník - 1,8 %
Fosfor - 1,0 %
Omega-6 - 2,2 %
Omega-3 - 0,4 %
Glukosamin - 800 mg/kg
Chondroitin - 500 mg/kg

Složení:
Dehydrované jehněčí maso (35%), batata sladké brambory, hrách, vykostěné jehněčí maso, čerstvá vejce, vojtěška setá sušená na slunci, slunečnicový olej, čerstvý candát obecný, tykev, čerstvá severská štika, červená jablka, mrkev, listy tuřínu, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), bobule jalovce obecného, brusinky, bobule oskeruše, černý rybíz, kořen anděliky, kořen čekanky obecné, jetel luční, listy maliníku obecného, kořen smetanky lékařské, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, rozmarýna lékařská, lactobacillus acidophilus, enterococcus faecium + vitamíny a minerály.

Obsah rostlinných složek:
Bobule jalovce obecného - 400 mg/kg
Kořen anděliky lékařské - 400 mg/kg
Listy maliníku obecného - 350 mg/kg
Kořen smetánky lékařské - 350 mg/kg
Listy máty peprné - 300 mg/kg
Květ měsíčku lékařského - 300 mg/kg.

Obsah kalorií:
Energie představuje 4200 kcal/kg, 35% energie pochází z bílkovin, 35% pochází z tuků a 30% energie z ovoce a zeleniny.

Další produkty v této kategorii