Acana Lamb & Apple 18 kg

Vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je vhodné pro všechny plemena dospělých psů. Zvláště vhodné je pro psy trpící potravinovými alergiemi. Strava založená na jehněčím mase se často doporučuje citlivým psům jako zdroj proteinů.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
19.00 kg
K�d:
2407
Kredity:
228 kreditů v hodnotě 91 Kč
Cena s DPH
2276 Kč
Cena bez DPH
1979 Kč
ks

Popis produktu Acana Lamb & Apple 18 kg

Přesto většina prodávaných krmiv s jehněčím masem? obsahuje také kuřecí nebo hovězí maso, několik druhů obilovin a rostlinných proteinů. Tyto přísady mohou u psů s citlivým žaludkem vyvolat střevní a kožní problémy.

Je hypoalergenním krmivem s masem z jehňat chovaných na farmách Severního ostrova Nového Zélandu jako jediným zdrojem živočišných proteinů (neaplikují se jim růstové hormony)a s řezaným hypoalergenním ovsem z Alberty s nízkým glykemickým indexem jako jediným zdrojem obilovin.

ACANA obsahuje více proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Prvotřídní granule neobsahují kuře, vejce, mléko, pšenici ani kukuřici ? hlavní potravinové alergeny pro psy s citlivým žaludkem.

Granule ACANA LAMB & APPLE neobsahují nasycené živočišné tuky. Jsou máčené ve lněných a slunečnicových olejích vyráběných v našem regionu. Organická mořská zelenina a prérijní byliny včetně listů maliníku a kopřivy pálivky jsou přírodním zdrojem selenu, vitamínů B, zinku a biotinu, které působí příznivě na stav kůže a srsti.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě.

 

Zaručená analýza:
Bílkoviny - 27 %
Tuk - 15 %
Vlhkost - 10 %
Popeloviny - 6,5 %
Vláknina - 3 %
Vápník - 1,8 %
Fosfor - 1,2 %
Omega-6 - 2,5 %
Omega-3 - 0,5 %
Glukosamin - 700 mg/kg
Chondroitin - 500 mg/kg

Složení:
Dehydrované novozélandské jehněčí maso (35%), pařený oves, hrách, slunečnicový olej, vykostěné novozélandské jehněčí maso (7%), červená jablka, přírodní jehněčí aroma, lněné semínko, na slunci sušená vojtěška, dýně, listy tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, organická mořská zelenina (chaluha, řasa měchýřnatá, jedlá mořská řasa Dulse), kořen lopuchu, kořen proskurníku lékařského, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, sladký fenykl, kořen anděliky lékařské, rakytník řešetlákový, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, listy máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium + vitamíny a minerály.

Obsah rostlinných složek:
Kořen lopuchu - 600 mg/kg
Kořen ibišku - 600 mg/kg
Bobule jalovce obecného - 500 mg/kg
Kořen anděliky - 400 mg/kg
Kopřiva dvoudomá - 400 mg/kg
Rakytník úzkolistý - 400 mg/kg
Listy maliníku obecného - 300 mg/kg
Ostropestřec mariánský - 300 mg/kg.

Obsah kalorií:
Energie představuje 3950 kcal/kg, 33% energie pochází z bílkovin, 34% pochází z tuků a 33% energie z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.

Další produkty v této kategorii