Acana Light & Fit 13 kg

Je vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro dospělé psy všech plemen s malou fyzickou zátěží nebo se sklony k tloustnutí. Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro dospělé psy všech plemen s malou fyzickou zátěží nebo se sklony k tloustnutí.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
14.20 kg
K�d:
2413
Kredity:
124 kreditů v hodnotě 49 Kč
Cena s DPH
1237 Kč
Cena bez DPH
1076 Kč
ks

Popis produktu Acana Light & Fit 13 kg

Pro dosažení optimální tělesné kondice potřebují psi s nadváhou krmivo s bohatým množstvím proteinů. Taková strava příznivě ovlivňuje štíhlé svalstvo, uspokojí chuť psů a obsahuje jen omezené množství sacharidů.

Obsahuje prvotřídní masové suroviny (55%) zahrnující volně chovaná kuřata, celá vejce z místních prérijních farem a lososy ze studených vod Tichého oceánu u kanadského Vancouver Island a tak příznivě působí na štíhlou linii. Tyto suroviny se DENNĚ DODÁVAJÍ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo ACANA obsahuje více proteinů a méně sacharidů. ACANA dále neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často způsobují poruchy zažívání a vyznačuje se místním ovocem, zeleninou a v páře vařeným ovsem ? sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Tyto sacharidy s nízkým glykemickým indexem zaručují trvalý přísun energie - a to bez přítomnosti jednoduchých sacharidů zvyšujících hladinu glukózy v krvi a vyvolávajících nárůst tělesné hmotnosti.

Omega-3 (EPA, DHA) z mořského zdroje ? z čerstvých tichomořských lososů ? působí příznivě na imunitu Vašeho psa i na stav jeho kůže a srsti ? zevnější znaky dokazující jeho zdraví a vitalitu. Organická mořská zelenina a prérijní byliny včetně jalovce, kořene anděliky a listů maliníku jsou neuvěřitelně bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, stopových prvků a fytochemikálií, které podporují a zlepšují metabolismus.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě.

 

Zaručená analýza:
Bílkoviny - 35 %
Tuk - 10 %
Vlhkost - 10 %
Popeloviny - 7 %
Vláknina - 6 %
Vápník - 1,3 %
Fosfor - 1,1 %
Omega-6 - 1,8 %
Omega-3 - 0,3 %
Glukosamin - 900 mg/kg
Chondroitin - 500 mg/kg

Složení:
Dehydrované kuřecí maso (43%), oves, čerstvé kuřecí maso, hnědá rýže, hrách, čerstvý losos, kuřecí játra, čerstvá celá vejce, kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), hrachová vláknina, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky (přírodní zdroj glukosaminu), červená jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.

Obsah rostlinných složek:
Kořen lopuchu - 600 mg/kg
Kořen ibišku - 600 mg/kg
Bobule jalovce obecného - 500 mg/kg
Kořen anděliky - 400 mg/kg
Kopřiva dvoudomá - 400 mg/kg
Rakytník úzkolistý - 400 mg/kg
Listy maliníku obecného - 300 mg/kg
Ostropestřec mariánský - 300 mg/kg.

Obsah kalorií:
Energie představuje 3450 kcal/kg, 45% energie pochází z bílkovin, 20% pochází z tuků a 35% energie z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.

Další produkty v této kategorii