Acana Puppy Small Breed 2,27 kg

Je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro štěňata a mladé psy malých plemen (do váhy 9 kg v dospělosti). Štěňata malých plemen se vyvíjejí velmi rychle. Pro rychlý fyzický vývoj potřebují vysoce výživnou stravu bohatou na proteiny a tuky z kvalitních masových surovin.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
2.80 kg
K�d:
2345
Kredity:
37 kreditů v hodnotě 15 Kč
Cena s DPH
372 Kč
Cena bez DPH
323 Kč
ks

Popis produktu Acana Puppy Small Breed 2,27 kg

ACANA PUPPY SMALL BREED proto doslova překypuje prvotřídními masovými surovinami (60 %) zahrnujícími volně chovaná kuřata, vejce typu A z místních prérijních farem a lososy ze studených vod Tichého oceánu u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny světové úrovně se DENNĚ DODÁVAJÍ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Osahuje více proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené stravě štěňat malých plemen. ACANA dále neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často způsobují poruchy zažívání a vyznačuje se celými 20% zdravými druhy ovoce a zeleniny a dále řezaným ovsem z Alberty - sacharidem s nízkým glykemickým indexem bohatým na betaglukany, jež jsou pro citlivý žaludek Vašeho štěňátka naprosto ideální.

Čerstvě ulovený tichomořský losos je vynikajícím zdrojem Omega-3 (EPA, DHA), který zvyšuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti ? vnější důkaz zdraví a vitality Vašeho štěněte.

Organická mořská zelenina a prérijní byliny produktu ACANA včetně jalovce a listů maliníku zlepšují metabolismus a také vyživují a posilují trávicí trakt.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné továrně nacházející se ve slunné Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu ? ACANA je přírodní a lahodný výrobek, díky němuž bude Vaše štěně zdravé a silné.

 

Zaručená analýza:
Bílkoviny - 33 %, Tuk - 20 %, Vlhkost - 10 %, Popeloviny - 7 %, Vláknina - 2,5 %, Vápník - 1,3 %, Fosfor - 1,1 %, Omega-6 - 2,7 %, Omega-3 - 0,4 %, Glukosamin - 800 mg/kg, Chondroitin - 500 mg/kg.


Složení:
Dehydrované kuřecí maso (40%), oves, čerstvé kuřecí maso, hrách, kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), hnědá rýže, čerstvý losos, kuřecí játra, čerstvá celá vejce, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky (přírodní zdroj glukosaminu), červená jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.

Obsah rostlinných složek:
Kořen lopuchu - 600 mg/kg
Kořen ibišku - 600 mg/kg
Bobule jalovce obecného - 500 mg/kg
Kořen anděliky - 400 mg/kg
Kopřiva dvoudomá - 400 mg/kg
Rakytník úzkolistý - 400 mg/kg
Listy maliníku obecného - 300 mg/kg
Ostropestřec mariánský - 300 mg/kg.

Obsah kalorií:
Energie představuje 4450 kcal/kg, 34% energie pochází z bílkovin, 40% pochází z tuků a 26% energie z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.

Další produkty v této kategorii