Beaphar Joint Problems 150 g

Pro ohebné svaly a klouby s glukosaminem. Joint Problems je řešením pro psy, kteří mají problémy s klouby a svalstvem.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
0.20 kg
K�d:
Kredity:
15 kreditů v hodnotě 6 Kč
Cena s DPH
147 Kč
Cena bez DPH
128 Kč
ks

Popis produktu Beaphar Joint Problems 150 g

Pokud Váš pes není tak živy jako obvykle, už nemá tak rad procházky, má problémy s chůzi do schodů a je po ránu poněkud ztuhlý, je pravděpodobně, že má problémy s klouby. Tyto problémy se netykají pouze větších plemen a psů starších 7 let, ale také menších ras. Navíc, u psů ve středním období růstu přípravek přispívá k rozvoji pojivové tkáně, šlach a kloubů. Výrobek Joint Problems pomáhá udržovat Vašeho pejska agilního a živého. Tento velmi chutný výrobek obsahuje glukosamin. Tato látka je nepostradatelná při regeneraci a udržovaní optimálního stavu kloubů. Přípravek stimuluje produkci zdravé pojivové tkáně, chrupavky a kloubních tekutin

(kloubní lubrikant). Přípravek není jenom zdravou, ale je rovněž obzvláště milovanou pochoutkou pro psy. Ve vážnějších případech jsou výsledky používaní přípravku viditelná po 3-4 týdnech.

 

Krmný Návod:

1 pochoutka denně na 5 kg váhy psa. Po cca 7-8 týdnech můžete přejit na údržbové dávky ve formě jedné tablety na 10 kg váhy psa.

Doplňkově krmivo pro psy.

 

Složeni:

Zrniny, extrakty zeleninového proteinu, maso a vedlejší masové produkty (min.4% králík a min. 4% kuře), měkkýši a korýši (min.4% glukosamin = 40,000 mg/kg) minerály, cukr, voda.

 

Jakostní znaky:

Vlhkost, 15,4%, N-látky 14,4%, popel 3,6%, tuk 3,4%, vláknina 2,7%, draslík 0,36%, fosfor 0,21%, vápník 0,15%, sodík 0,13%, hořčík 0,05%.