Brit Care Dog Puppy Milk 250 g

Kompletní výživa pro štěňata od narození. Brit Care Puppy Milk je superprémiové štěněcí mléko vyvinuté pro plnohodnotnou výživu štěňat bez matky, pro dokrmování štěňat početných vrhů a pro podporu kojení u fen. Vysoká stravitelnost 98%. Neobsahuje laktózu a kasein = nevyvolává alergické reakce.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:

Hmotnost p�epravn�:
0.30 kg
K�d:
Kredity:
20 kreditů v hodnotě 8 Kč
Cena s DPH
201 Kč
Cena bez DPH
175 Kč
ks

Popis produktu Brit Care Dog Puppy Milk 250 g

Obsahuje bílkovinu "laktoferin", která výrazně zlepšuje využití železa v organismu, má antioxidační účinky a posiluje imunitu. Vyvážený obsah minerálů pozitivně ovlivňuje výstavbu kostí a zubů. Obsah polypeptidů, peptidů a volných aminokyselin podporuje rozvoj svalové hmoty. Jemné okyselení a obsah probiotik pozitivně ovlivňuje složení střevní mikroflóry a zlepšuje trávení ve střevě. Obsah zinku má příznivý vliv na vývoj srsti a kožních derivátů.

 

Vhodné např. pro plemena:

Určeno pro plnohodnotnou výživu štěňat již od narození, pro dokrmování početných vrhů, pro podporu kojení u fen. Pro všechna plemena.

 

Složení:

Sušená syrovátka, sušená syrovátka částečně delaktozovaná, rostlinné oleje, sojoproteinový koncentrát, pšeničný škrob, mravenčan vápenatý, lysin HCl

 

Jakostní znaky v 1 kg:

Proteiny 20 % Tuk 18 % Vláknina 1 % Vápník 1,2 % Fosfor 0,7 % Měď 15 mg Selen 0,15 mg Vitamín A 50000 m.j. Vitamín D3 5000 m.j. Vitamín E 100 mg Vitamín C 100 mg.

Další produkty v této kategorii

Zákazníci kteří koupili toto zboží, koupili také