Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg

Superprémiové krmivo pro štěňata velkých plemen. Hypoalergenní krmivo pro štěňata (3 měsíce - 2,5 roku) velkých a obřích plemen (25 kg a více). Vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo uzpůsobené zvláštním nárokům štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Optimální poměr Ca a P přispívá k harmonickému vývoji kostry a kloubů a zabraňuje vzniku růstových problémů.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
12.70 kg
K�d:
6010
Kredity:
136 kreditů v hodnotě 55 Kč
Cena s DPH
1363 Kč
Cena bez DPH
1185 Kč
ks

Popis produktu Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12 kg

Brit Care Junior Large Breed je dokonale vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo uzpůsobené zvláštním nárokům štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Správný obsah a optimální poměr Ca a P přispívá k harmonickému vývoji kostry a kloubů a zabraňuje vzniku růstových problémů.

 

Vhodné např. pro plemena:

Retriever, labrador, vlčák, belgický ovčák, boxer, dobrman, rotvajler, výmarský ohař, ridgeback, mastin, mastif, hovawart, doga, irský vlkodav, novofundladský pes, leonberger, bernardýn.

 

Složení :

Jehněčí maso a produkty jehněčího původu, rýže, drůbeží tuk, lososový olej, přírodní chuť, rýžové otruby, sušené cukrovkové řízky, pivovarské kvasnice, sušená vejce, extrakt z juky, sušená jablka, minerální látky, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, mannan- oligosacharidy, frukto- oligosacharidy, síran měďnatý pentahydrát, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol).

 

Jakostní znaky v 1 kg :

Proteiny 28 %, Tuk 14 %, Vlhkost 10 %, Popel 7,5 %, Vláknina 2,5 %, Vápník 1,8 %, Fosfor 1,2 %, Vitamín A 23000 m.j., Vitamín D3 1500 m.j., Vitamín E 500 mg.