Brit Care Light Turkey & Rice 12 kg

Superprémiové krmivo pro psy s nadváhou s krocanem a rýží. Hypoalergenní krmivo krocan a rýže pro psy s nadváhou, psy s tendencí přibírat. Dokonale vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo pro psy s nadváhou. Vysoký obsah krocaního masa a nízký obsah tuku udržuje dostatek svalové hmoty a pomáhá snižovat obsah tělesného tuku.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
12.70 kg
K�d:
6075
Kredity:
113 kreditů v hodnotě 45 Kč
Cena s DPH
1128 Kč
Cena bez DPH
981 Kč
ks

Popis produktu Brit Care Light Turkey & Rice 12 kg

Kombinace vysoce stravitelného proteinu a snížený obsah tuku poskytuje psovi dostatek energie pro udržení svalové hmoty a napomáhá snižovat obsah tělesného tuku. Extrakt z juky vyvazuje čpavek a páchnoucí látky. Vyvážený poměr aminokyselin (ideální protein) a obsah krystalických aminokyselin, zajišťují dostatek bílkovin pro tvorbu svalstva a kostry. Modulace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem obsahu MOS (mannanoligosacharidů) . Obsahuje prebiotika FOS (fruktooligosacharidy), které omezují výskyt patogenních organismů ve střevní mikroflóře.

 

Složení:

Krocaní maso a produkty z krocana, rýže, bramborové vločky, bramborový protein, drůbeží tuk, lososový olej, přírodní chuť, sušená jablka, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, minerální látky, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, mannan oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, organická měď, organický selen, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamin A, vitamin D3, vitamin E (alfa-tokoferol).

 

Jakostní znaky v 1 kg:

Proteiny 25 %,Tuk 9 %,Vlhkost 10 %,Popel 6 %,Vláknina 3,5 %,Vápník 1,2 %,Fosfor 0,8 %, Vitamín A 20000 m.j.,Vitamín D3 1500 m.j., Vitamín E 500 mg.