Brit Care Venison & Potato 3 kg

Superprémiové krmivo pro dospělé psy se zvěřinou a brambory. Hypoalergenní krmivo bez obsahu obilovin pro dospělé psy všech plemen. Jedinečné, dokonale vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo bez obsahu obilovin vyvinuté pro hypoalergenní výživu psů. Jedinečné složení receptury ? zvěřina a brambory (upravené spec.technologií) poskytuje vysoce využitelnou energii, šetří organismus a snižuje riziko potravní intolerance.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
3.30 kg
K�d:
6081N
Kredity:
47 kreditů v hodnotě 19 Kč
Cena s DPH
470 Kč
Cena bez DPH
409 Kč
ks

Popis produktu Brit Care Venison & Potato 3 kg

Jedinečné, dokonale vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo bez obsahu obilovin vyvinuté pro hypoalergenní výživu psů. Jedinečné složení receptury ? zvěřina a brambory (upravené spec.technologií) poskytuje vysoce využitelnou energii, šetří organismus a snižuje riziko potravní intolerance.

 

Vhodné např. pro plemena:

Psy s citlivostí či alergií na běžné obiloviny a zdroje masa v krmivu, psy s citlivým trávením, psy s potravní intolerancí.

 

Receptura s jedinečným zdrojem proteinů a energie - zvěřina s brambory a bez obsahu obilovin pro citlivé trávení. Extrakt z juky vyvazuje čpavek a páchnoucí látky. Modulace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem obsahu MOS (mannanoligosacharidů) . Kombinace vitamínu E a organického selenu zajišťuje ochranu buněčných membrán - antistárnoucí faktor. Obsahuje prebiotika FOS (fruktooligosacharidy), které omezují výskyt patogenních organismů ve střevní mikroflóře.

 

Složení:

Maso ze zvěřiny a produkty ze zvěřiny, bramborové vločky, bramborový protein, drůbeží tuk, lososový olej, přírodní chuť, sušená jablka, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, minerální látky, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, organická měď, organický selen, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamin A, vitamin D3, vitamin E (alfa-tokoferol).

 

Jakostní znaky v 1 kg:

Proteiny 24 %,Tuk 13 %,Vlhkost 10 %,Popel 8 %,Vláknina 2,8 %,Vápník 1,5 %,Fosfor 1,1 %, Vitamín A 20000 m.j.,Vitamín D3 1500 m.j.,Vitamín E 500 mg.