Doprava

V současné době můžete využít 4 druhů DOPRAVY. Osobní odběr, PPL, Česká pošta, Rozvoz po Kutné Hoře a okolí či po telefonické dohodě také do vzdálenějšího okolí.

 

Osobní odběr                                    ZDARMA

Rozvoz po Kutné Hoře a okolí        ZDARMA

PPL bankovní převod                     99,-

PPL dobírka                                     129,-

Česká pošta bankovní převod        99,-

Česká pošta dobírka                    129,-

 

 

Osobní odběr

 

Osobní odběr je ZDARMA a zboží si můžete vyzvednout na pobočce Masarykova 59, Kutná Hora 284 01.

 

Při osobním odběru zaplatíte zboží hotově nebo objednané zboží zaplatíte bankovním převodem. Po připravení Vaší objednávky budete emailem vyzváni k vyzvednutí zboží. Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání totožnosti a případně dokladem o zaplacení dané objednávky. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.

 

 

Doprava PPL

 

Zboží můžete zaplatit bankovním převodem předem nebo dobírkou. Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 99,- nebo 129,- Kč.

 

PPL  je schopna doručit zásilky maximálně do 50 kg přepravní hmotnosti. Zboží Vám bude doručeno nejpozději do 48 hodin k vašemu domu od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Před samotným rozvozem bude Vás kontaktovat řidič PPL a domluví se s vámi na přesnějším čase rozvozu. V případě, že nebudete přítomni, zanechá Vám oznámení o doručení, ve kterém naleznete kontakt na doručující depo pro upřesnění druhého bezplatného doručení.

 

Převzetí zásilky

Při převzetí si prosím zkontrolujte obal zásilky a přijměte ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit do 3 dnů od převzetí zásilky dopravci (PPL) na lince zákaznického servisu PPL  844 775 775.

V případě reklamace nevyhazujte obal, protože je předmětem důkazního řízení. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

 

 

Doprava Česká pošta

 

Zboží můžete zaplatit bankovním převodem předem nebo dobírkou. Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 99,- nebo 129,- Kč.

 

Česká pošta je schopna doručit zásilky maximálně do 30 kg hmotnosti. Křehké a na rozbití náchylné zásilky nedoporučujeme zasílat touto přepravou.  Zboží vám bude doručeno do 3 pracovních dnů od expedice zásilky.

 

Převzetí zásilky

Při převzetí si prosím zkontrolujte obal zásilky, zda není poškozen. V případě poškození obalu zásilku nepřebírejte nebo uplatněte reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy. Zásilku je nutné dopravit na poštu kompletní, popřípadě kontaktujte centrum České pošty na telefonu 800 104 410. 

 

Rozvoz po Kutné Hoře a okolí

Minimální cena objednávky musí být 500 kč do maximální vzdálenosti 10 km. Po telefonické dohodě lze dohodnout i do vzdálenějšího okolí (např. 100 km).

 

Při převzetí zaplatíte zboží hotově nebo objednané zboží zaplatíte bankovním převodem. Před samotným rozvozem budeme Vás kontaktovat a domluvíme se s vámi na přesnějším čase rozvozu.

 

Všechny ceny dopravy jsou uváděny s DPH.