Eukanuba dog Adult Large jehněčí 3 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro velká a obří plemena od 1 - 2 let stáří dle velikosti plemene z jehněčího masa.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
3.20 kg
K�d:
Kredity:
50 kreditů v hodnotě 20 Kč
Cena s DPH
495 Kč
Cena bez DPH
430 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Adult Large jehněčí 3 kg

Kompletní krmivo pro psy. Pro velká plemena s váhou od 26 do 40 kg je vhodné od 1 roku, pro obří plemena s váhou nad 40 kg podávejte toto krmivo od 2 let věku. Vyvážené krmivo pro psy velkých a obřích plemen s normální aktivitou preferující jehněčí maso pro snadné zažívání a vynikající kondici srsti a kůže. Speciální kombinace na míru šitých nutričních komponentů naplňuje jeho nezbytné tělesné funkce, které jsou životně důležité pro celkové zdraví a blaho psa. 

 

Znaky krmiva:

Systém DentalCare redukuje tvrobu zubního kamene. Zdrojem proteinů je jehněčí maso jakožto vysoce kvalitní zdroj bílkovin. Obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát podporující fyziologickou tvorbu kloubní chrupavky, funkci kloubu a jeho pohyblivost. Antioxidanty umožnují vývoj zdravého imunitního systému a jeho správnou funkci. Obsah omega-6/omega-3 mastných kyselin ve vyváženém poměru 5-10 : 1 zajišťuje zdravou kůži a srst. Řepná vláknina udržuje zdravý trávící trakt.

  

Složení:

Jehně (>14%), rýže (>14%), kukuřice, čirok, rybí moučka, sušená celá vejce, drůbeží moučka, sušená řepná bulva, živočišný tuk, kuřecí vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, sůl, chlorid draselný, hexametafosfát sodný, DL-methionin.

 

 Jakostní znaky:

Protein 23,0%. vlhkost 8,0%, oleje a tuky 15,4%, vláknina 2,1%, popeloviny 6,1%, vápník 1,2%, fosfor 0,96%, vitamín A 11000 m.j./ kg, vitamín D3 1000 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 20 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 3871 kcal / kg.