Eukanuba dog Adult Small 1 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen s normální aktivitou od 1 do 7 let.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
1.10 kg
K�d:
Kredity:
16 kreditů v hodnotě 6 Kč
Cena s DPH
159 Kč
Cena bez DPH
138 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Adult Small 1 kg

Kompletní krmivo pro malé psy. Vhodné pro psy s hmotností v dospělosti od 2,5 do 10 kg. Plně pokrývá běžnou denní potřebu energie a živin, posiluje vývoj a funkci imunitního systému, viditelně zlepšuje kvalitu srsti a kůže. Drobné granule vyhovující malým tlamičkám a žaludkům. Speciální kombinace na míru šitých nutričních komponentů naplňuje jeho nezbytné tělesné funkce, které jsou životně důležité pro celkové zdraví a blaho psa.

 

Znaky krmiva:

Systém DentalCare redukuje tvorbu zubního kamene. Vysoce kvalitní živočišné proteiny splňují veškeré nutriční nároky organismu psa, podporují správný tělesný vývoj a správnou funkci orgánů. Směs karbohydrátů (ječmen a čirok) pomáhá udržovat normální postprandiální hladinu krevního cukru. Antioxidanty umožňují vývoj plně funkčního imunitního systému a jeho správnou funkci. Obsah omega-6/omega-3 mastných kyselin ve vyváženém poměru 5-10 : 1 zajišťuje zdravou kůži a srst.

 

Složení:

Kuře (>24%), kukuřice, pšenice, rybí moučka, živočišný tuk, ječmen, čirok, drůbeží moučka, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sůl, hexametafosfát sodný, lněné semínko, DL-methionin.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 26,0%, vlhkost 8,0%, oleje a tuky 15,0%, popeloviny 7,5%,vláknina 2,5%, vápník 1,0%, fosfor 0,8%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 4060 kcal / kg.