Eukanuba dog Boxer 2,5 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro boxery, setry a dobrmany. Pro udržení zdravého srdce a k podpoře silného imunitního systému.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
3.00 kg
K�d:
Kredity:
31 kreditů v hodnotě 12 Kč
Cena s DPH
305 Kč
Cena bez DPH
265 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Boxer 2,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé boxery. Boxer je věrný a laskavý pes s impozantní postavou a vznešeným chováním. Výběrem vysoce kvalitního krmiva přizpůsobeného specifickým potřebám tohoto plemene svému psovi zajistíte: silné klouby pro udržení pohyblivost, zdravé srdce, odolný imunitní systém a zdravé zažívání a absorpci živin.

 

Znaky krmiva:

Glukosamin a chondroitin sulfát pro zdravé klouby a hybnost. L-carnitin pro kontrolu hmotnosti a štíhlé svaly. Přírodní vláknina pro zdravé zažívání a správnou absorpci živin. Vitamín E na podporu imunitního systému.

 

Složení:

Kuřecí maso (>24%), kukuřice, pšenice, zvířecí tuk, čirok, ječmen, drůbeží moučka, sušená řepa, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sůl, hexametafosfát sodný, rybí tuk, lněné semeno, DL-methionin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 26,0%, vlhkost 8%, tuky 15,0%, popeloviny 7,5%, vláknina 2,5%, vápník 1,2%, fosfor 0,95%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-carnitin 50 mg / kg, Beta-karoten 20 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, metabolizovatelná energie 4060 kcal / kg.