Eukanuba dog Daschshund Jezevčík 2,5 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro jezevčíky a další plemena. Pro zdravé klouby, optimální hmotnost a celkové zdraví.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
3.00 kg
K�d:
Kredity:
32 kreditů v hodnotě 13 Kč
Cena s DPH
322 Kč
Cena bez DPH
280 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Daschshund Jezevčík 2,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé jezevčíky. Jezevčík je jedním z fyzicky nejvýraznějších plemen. Zda je krátkosrstý, hrubosrstý nebo dlouhosrstý, jeho prodloužené tělo, hrdá hlava a krátké nohy z něho dělají něco jedinečného. Také pro plemena jezevčíků jsou definovány speciální nároky s ohledem na jejich jedinečné tělo a povahu. Kvalitu jeho života ovlivňuje právě výživa.

 

Znaky krmiva:

Glukosamin a chondroitin sulfát pro zdravé klouby a hybnost. L-carnitin pro kontrolu hmotnosti a štíhlé svaly. Přírodní vláknina pro zdravé zažívání a správnou absorpci živin. Vitamín E na podporu imunitního systému.

 

Složení:

Kuřecí maso (>24%), kukuřice, pšenice, zvířecí tuk, čirok, ječmen, drůbeží moučka, sušená řepa, kuřecí vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, sušená celá vejce, chlorid draselný, sůl, rybí tuk, uhličitan vápenatý, hexametafosfát sodný, lněné semeno, DL-methionin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, fruktooligosacharidy,

 

Jakostní znaky:

Proteiny 26,0%, vlhkost 8%, tuky 15,0%, popeloviny 7,5%, vláknina 2,5%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-carnitin 50 mg / kg, Beta-karoten 1 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, metabolizovatelná energie 4060 kcal / kg.