Eukanuba dog Mature / Senior jehněčí 15 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro psy všech plemen od 5 až 7 let v závislosti na velikosti plemene, kteří preferují jehněčí.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
15.80 kg
K�d:
Kredity:
192 kreditů v hodnotě 77 Kč
Cena s DPH
1923 Kč
Cena bez DPH
1672 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Mature / Senior jehněčí 15 kg

Kompletní krmivo pro psy od 7 let. Je vhodné pro psy všech plemen, preferující jehněčí maso pro snadné zažívání a vynikající kondici srsti a kůže. Jehněčí maso představuje vysoce stravitelnou živinu, která je vhodná i pro citlivé psy. Poskytuje organismu optimální denní množství proteinů, tuků, uhlovodanů, důležitých vitamínů a minerálů pro celkové zdraví a duševní pohodu psa. Obsahuje velmi kvalitní inkredience a vysoký podíl proteinu živočišného původu.

 

Speciální kombinace na míru šitých nutričních komponentů naplňuje jeho nezbytné tělesné funkce, které jsou životně důležité pro celkové zdraví a blaho psa.

 

Znaky krmiva:

Systém DentalCare redukuje tvrobu zubního kamene. Zdrojem proteinů je jehněčí maso jakožto vysoce kvalitní zdroj bílkovin pro psy preferující jehněčí maso. Obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát podporující fyziologickou tvorbu kloubní chrupavky, funkci kloubu a jeho pohyblivost. Antioxidanty umožňují vývoj plně funkčního imunitního systému a jeho správnou funkci. Obsah omega-6/omega-3 mastných kyselin ve vyváženém poměru 5-10 : 1 zajišťuje zdravou kůži a srst FOS (fruktooligosacharidy) a řepná vláknina udržují zdravý trávící trakt.

 

 Složení:

Jehně (>14%), rýže (>14%), kuřecí moučka, kukuřice, čirok, rybí moučka, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, živočišný tuk, sušené pivovarské kvasnice, sůl, chlorid draselný, hexametafosfát sodný, fruktooligosacharidy, měsíčkový extrakt, DL-methionin, hydrochlorid glukosaminu, brutnákový olej, chondroitin sulfát.

 

Jakostní znaky:

Protein 27,0%, vlhkost 8,0%, oleje a tukY 12,0%, popeloviny 7,0%, vláknina 3%, vápník 1,2%, fosfor 0,96%, vitamín A 14000 m.j. / kg, vitamín D3 860 m.j. / kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-carnitin 40 mg / kg, měď jako síran měďnatý 20 mg / kg, betakaroten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 3835 kcal / kg.

Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.