Eukanuba dog Mature / Senior Small / Medium 15 kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro psy malých a středních plemen starších 7 let.  

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
15.80 kg
K�d:
Kredity:
170 kreditů v hodnotě 68 Kč
Cena s DPH
1703 Kč
Cena bez DPH
1481 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Mature / Senior Small / Medium 15 kg

Kompletní krmivo pro psy nad 7 let. Vhodné pro psy s váhou od 1 do 25 kg. Je vyvinuto tak, aby si psi ve věku od 7 let udržovali perfektní kondici. Napomáhá zvládat problémy související s vyšším věkem jako je zdraví kloubů, zubů, správná funkce imunitního systému a kontrola hmotnosti. Dodává organismu potřebnou denní dávku proteinů, uhlovodanů, důležitých vitamínů a minerálů pro celkové zdraví a duševní pohodu psa. Obsahuje velmi kvalitní inkredience a vysoký podíl proteinu živočišného původu. Speciální kombinace na míru šitých nutričních komponentů naplňuje jeho nezbytné tělesné funkce, které jsou životně důležité pro celkové zdraví a blaho psa.

  

Znaky krmiva:

Systém DentalCare redukuje tvrobu zubního kamene. Vysoce kvalitní živočišné proteiny splňuje veškeré nutriční nároky organismu psa, podporují správný tělesný vývoj a správnou funkci orgánů. Obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát podporující fyziologickou tvorbu kloubní chrupavky, funkci kloubu a jeho pohyblivost. Směs karbohydrátů (ječmen a čirok) pomáhá udržovat normální postprandiální hladinu krevního cukru. L-karnitin a snížený obsah tuku pomáhají redukovat nadváhu a zlepšují tělesnou kondici. Antioxidanty umožňují vývoj plně funkčního imunitního systému a jeho správnou funkci

 

Obsah omega-6/omega-3 mastných kyselin ve vyváženém poměru 5-10 : 1 zajišťuje zdravou kůži a srst FOS (fruktooligosacharidy) a řepná vláknina udržují zdravý trávící trakt.

 

 Složení:

Kuře (>20%), kukuřice, pšenice, drůbeží moučka, ječmen, čirok, sušená řepná dužina, živočišný tuk, rybí moučka, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sůl, hexametafosfát sodný, fruktooligosacharidy, lněné semínko, hydrochlorid glukosaminu, brutnákový olej, měsíčkový extrakt, chondroitin sulfát, DL-methionin.

 

Jakostní znaky:

Protein 27,0%, vlhkost 8,0%, oleje a tuky 12,0%, popeloviny 7,0%, vláknina 3,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,8%, vitamín A 14000 m.j. / kg, vitamín D3 860 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-carnitin 40 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 3992 kcal / kg.

Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.