Eukanuba dog Puppy / Junior jehněčí 1 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata všech plemen ve stáří 1 - 24 měsíců. Pro snadné trávení a pro štěňata preferující jehněčí maso.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
1.10 kg
K�d:
Kredity:
19 kreditů v hodnotě 8 Kč
Cena s DPH
190 Kč
Cena bez DPH
165 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Puppy / Junior jehněčí 1 kg

Kompletní krmivo pro štěňata. Splňuje zvýšené energetické nároky v kritickém období růstu, posiluje vývoj a funkci imunitního systému, zajišťuje vynikající kvalitu srsti a kůže.

 

Znaky krmiva:

Zvýšená hladina DHA (Docosahexaeonic acid - důležitá Omega-3 mastná kyselina) je nezbytná pro optimální vývoj mozku a vylepšené poznávací funkce. Vysoce koncentrované krmivo - v obsahu živin a energie, kde zdojem proteinů je jehněčí maso, určeno mláďatům preferujícím jehněčí maso,vhodné pro štěňata s malým objemem žaludku, podporuje zdravý růst organismu. Antioxidanty umožňují vývoj imunitního systému. Obsah omega-6/omega-3 mastných kyselin ve vyváženém poměru 5-10 :1 zajišťuje zdravou kůži a srst. Řepná vláknina udržuje zdravý trávící trakt.

 

Složení:

Jehně (>14%), rýže (>14%), kukuřice, rybí moučka, čirok, sušená celá vejce, drůbeží moučka, sušená řepná dužina, živočišný tuk, kuřecí vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, fosforečnan sodný, sůl, chlorid draselný, DL-metionin, měsíčkový extrakt.

 

Jakostní znaky:

Protein 28,0%, vlhkost 8,0%, oleje a tuky 15,8%, popeloviny 6,3%, vláknina 2,3%, vápník 1,20%, fosfor 0.96%, vitamín A 9250 m.j./ kg, vitamín D3 1250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 4128 kcal / kg.