Eukanuba dog Senior Plus 15 kg

Superprémiové vyvážené krmivo pro seniory od 7 let věku.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
15.50 kg
K�d:
Kredity:
157 kreditů v hodnotě 63 Kč
Cena s DPH
1567 Kč
Cena bez DPH
1363 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Senior Plus 15 kg

Kompletní krmivo pro seniory.Eukanuba Daily Care - nová řada superprémiových krmiv pro dospělé psy vyžadující zvláštní péči. Řada Eukanuba Daily Care byla vyvinuta jako přizpůsobená výživa s přírodními složkami určená pro každodenní použití. Obohaceno o přírodní rybí oleje, zdroj Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin.

 

Znaky krmiva:

Vyšší hladina vysoce kvalitního živočišného proteinu a L-carnitin pomáhá udržet svalovou hmotu. Je obohaceno o speciální prebiotickou vlákninu MOS a FOS, obsahuje řepnou dužinu pro správné zažívání a podporu zdravého střevního systému. Obsahuje vitamín E a je obohaceno o beta-karoten pro podporu slábnoucího imunitního systému

 Glukosamin a chondroitin sulfán pro podporu tvorby zdravé chrupavky, zdravých kloubů a hybnosti. Vyvážený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin 5 - 10:1 plus gama-linolenová kyselina pro zdraví kůže a srsti. DentalCare systém redukuje tvorbu zubního kamene.

 

Složení:

Kuře (>30%), kukuřice, pšenice, kuřecí maso, živočišný tuk, rýže, sušená řepná dužina, sušená celá vejce, kuřecí vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, rybí tuk, chlorid sodný, nexmetafosfát sodný, fruktooligosacharidy, lněné semínko, DL-methionin, glukosamin hydrochlorid, bruntákový olej, měsíčkový extrakt, chondroitin sulfát.

 

Jakostrní znaky:

Proteiny 30,0%, vlhkost 8%, tuky 15,0%, popeloviny 7,5%, vláknina 3,0%, vápník 1,20%, fosfor 1,0%, vitamín A 14500 m.j./ kg, vitamín D3 950 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 250 g / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, L-carnitin 40 mg / kg, beta-karoten 20 mg / kg, metabolizovatelná energie 3789 kcal / kg.