Eukanuba dog Sensitive Joints 12,5 kg

Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen od 1 roku k podpoře zdravých kloubů a dobré pohyblivosti.  

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
12.90 kg
K�d:
Kredity:
157 kreditů v hodnotě 63 Kč
Cena s DPH
1567 Kč
Cena bez DPH
1363 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Sensitive Joints 12,5 kg

Eukanuba Daily Care - nová řada superprémiových krmiv pro dospělé psy vyžadující zvláštní péči. Řada Eukanuba Daily Care byla vyvinuta jako přizpůsobená výživa s přírodními složkami určená pro každodenní použití. Obohaceno o přírodní výživu pro chrupavku.

 

Znaky krmiva:

Redukované kalorie a L-carnitin pro kontrolu a udržení oprimální tělesné hmotnosti k redukci zátěže na klouby

Glukosamin a chondroitin sulfán pro podporu tvorby zdravé chrupavky, zdravých kloubů a hybnosti. Vysoce kvalitní živočišný protein pro podporu štíhlého těla a orgánových funkcí. Vyvážený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin 5 - 10:1 redukuje hladinu cirkulujících zánětlivých mediátorů a podporuje zdraví kůže a srsti. Směs uhlohydrátů (ječmen a čirok) pomáhá redukovat hladinu cukru v krvi po jídle. Řepná dužina a FOS pro zdravé zažívání. Antioxidanty pro podporu zdravého a odolného imunitního systému. DentalCare systém redukuje tvorbu zubního kamene

 

Složení:

Kuře (>24%), kukuřice, pšenice, čirok, ječmen, živočišný tuk, rybí maso, sušené cukrovkové řízky (2,8%), kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-methionin, lněné semeno, kuřecí chrupavky.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 23,0%, vlhkost 8%, oleje a tuky 13,0%, popeloviny 6,5%, vláknina 3,0%, vápník 0,9%, fosfor 0,75%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, L-carnitin 50 mg / kg, měď jako síran měďnatý 20 mg / kg, metabolizovatelná energie 3789 kcal / kg.