Eukanuba dog Sensitive Skin 2,3 kg

Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen od 1 roku s tendencí k citlivé kůži.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
2.50 kg
K�d:
Kredity:
44 kreditů v hodnotě 17 Kč
Cena s DPH
437 Kč
Cena bez DPH
380 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Sensitive Skin 2,3 kg

Eukanuba Daily Care - nová řada superprémiových krmiv pro dospělé psy vyžadující zvláštní péči. Řada Eukanuba Daily Care byla vyvinuta jako přizpůsobená výživa s přírodními složkami určená pro každodenní použití. Obohaceno o přírodní rybí oleje, zdroj Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin.

 

Znaky krmiva:

Obsahuje pouze vybrané zdroje proteinů z ryb a vajec a kediný zdroj uhlovodanů je kukuřice, čímž se krmivo vyhýbá zdrojům proteinu, které mohou způsobit podráždění kůže. Vyvážený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin 5 - 10:1 redukuje hladinu cirkulujících zánětlivých mediátorů a podporuje zdraví kůže a srsti. Vysoce kvalitní živočišný protein pro podporu štíhlého těla a funkci kůže a srsti. Řepná dužina a FOS pro zdravé zažívání. Antioxidanty pro podporu zdravého a odolného imunitního systému. DentalCare systém redukuje tvorbu zubního kamene.

 

Složení:

Kukuřice, sumec (>14%, 4,1% rybí olej), maso ze sledě (2,5% rybího oleje), sušené cukrovkové řízky, živočišný tuk, rybí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-methionin.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 230 g / kg, vlhkost 8%, oleje a tuky 130 g / kg, popeloviny 65 g / kg, vláknina 30 g / kg, vápník 10 g / kg, fosfor 8 g / kg, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 20 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 3680 kcal / kg.