Eukanuba dog West Highland White Terrier 7,5 kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro West Highland White Terriéry a příbuzná plemena. Vytvořené pro podporu zdravé kůže a k pomoci udržovat správnou hmotnost.    

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
7.80 kg
K�d:
Kredity:
102 kreditů v hodnotě 41 Kč
Cena s DPH
1024 Kč
Cena bez DPH
890 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog West Highland White Terrier 7,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé West Highland a White Terriéry. Krmivo je vhodné i pro Caim a Skotské Teriéry.Tyto rasy jsou přátelští, sebejistí psi, vyžadující hodně pozornosti. Aby byli v nejlepší kondici, je nutné hlídat jejich hmotnost. V péči o jejich citlivou kůži může pomoci vhodná nutriční péče.

 

Znaky krmiva:

Obsahuje řepnou dužinu a vysoce stravitelné ingredience pro zdravé zažívání vitamín E k podpoře imunitního systému. Obsahuje zinek a měď a zvýšený obsah Omega 6 a 3 mastných kyselin pro nádhernou srst a kůži. Speciální přísady pro zubní péči a redukci tvorby zubního kamene. Redukované kalorie a L-carnitin, přirozený spalovač tuků ke kontrole hmotnosti.

 

Složení:

Kuřecí maso (>24%), kukuřice, pšenice, drůbeží moučka, čirok, ječmen, zvířecí tuk, sušená řepa, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, sůl, hexametafosfát sodný, lněné semeno, DL-methionin.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 27,0%, vlhkost 8%, tuky 12,0%, popeloviny 7,0%, vláknina 3,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,80%, vitamín A 14000 m.j./ kg, vitamín D3 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-carnitin 50 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, metabolizovatelná energie 3992 kcal / kg.