Eukanuba dog WN Salmon/Rice 7,5 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy s lososem inspirované divokou přírodou.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
7.80 kg
K�d:
Kredity:
92 kreditů v hodnotě 37 Kč
Cena s DPH
919 Kč
Cena bez DPH
799 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog WN Salmon/Rice 7,5 kg

Kompletní krmivo pro psy. Vhodné pro psy všech plemen. Inspirována nutričními potřebami, je řada Wild Nature vyrobena tak, aby byl váš pes krmen v souladu s přírodou. Obsahuje přírodní zdroje vitamínů, minerálů a proteinů. Krmivo Eukanuba North Atlantic Salmon je vyrobeno s lososem, jako složkou číslo 1.

 

Znaky krmiva:

Vysoce kvalitní maso z lososa pro vysokou stravitelnost a silné klouby. Omega-3 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži. Unikátní směs celozrnných obilovin obsahující ječmen a rýži dodává vysoce kvalitní uhlohydráty pro soustavné dodávání energie. Řepná dužina pro správné zažívání a absorpci živin.

  

Složení:

Losos (>14%), rýže (>14%), kuřecí moučka, kukuřice, čirok, pšenice (10%), drůbeží moučka, sušená celá vejce, kukuřičný olej, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, živočišný tuk, chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, uhličitan vápenatý, DL-metionin.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 23,0%, vlhkost 8%, tuky 14,0%, popeloviny 7,0%, vláknina 3,0%, vápník 0,95%, fosfor 0,83%,vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg.