Eukanuba dog WN Turkey Multigrain 7,5 kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy s krůtím masem inspirované divokou přírodou.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
7.80 kg
K�d:
Kredity:
93 kreditů v hodnotě 37 Kč
Cena s DPH
929 Kč
Cena bez DPH
808 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog WN Turkey Multigrain 7,5 kg

Kompletní krmivo pro psy. Vhodné pro psy všech plemen. Inspirována nutričními potřebami, je řada Wild Nature vyrobena tak, aby byl váš pes krmen v souladu s přírodou. Obsahuje přírodní zdroje vitamínů, minerálů a proteinů. Krmivo Eukanuba rich in Country Farmed Turkey je vyrobeno s krůtím masem, jako složkou číslo 1.

 

Znaky krmiva:

Vysoce kvalitní krůtí maso je přírodní zdroj vysoce stravitelného živočišného proteinu pro silné a štíhlé svaly

Unikátní směs celozrnných obilovin obsahující ječmen a rýži dodává vysoce kvalitní uhlohydráty pro soustavné dodávání energie. Kombinace vitamínů, jako vitamín E a minerálů pro odolný imunitní systém. Řepná dužina pro správné zažívání a absorpci živin.

 

Složení:

Krůta (>14%), rýže (>14%), kuřecí moučka, kukuřice, čirok, pšenice (10%), sušená celá vejce, živočišný tuk, drůbeží moučka, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, rybí olej, chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, DL-metionin.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 23,0%, vlhkost 8%, tuky 14,0%, popeloviny 7,0%, vláknina 3,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,9%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg.