Eukanuba dog WN Venison Potato 7,5 kg

Kompletní krmivo pro psy. Vhodné pro psy všech plemen. Inspirována nutričními potřebami, je řada Wild Nature vyrobena tak, aby byl váš pes krmen v souladu s přírodou.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
7.80 kg
K�d:
Kredity:
93 kreditů v hodnotě 37 Kč
Cena s DPH
929 Kč
Cena bez DPH
808 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog WN Venison Potato 7,5 kg

Obsahuje přírodní zdroje vitamínů, minerálů a proteinů. Krmivo Eukanuba New Zealand Venison je vyrobeno se zvěřinou, jako složkou číslo 1.

 

Znaky krmiva:

Zvěřina je přírodní zdroj proteinu k podpoře silných svalů, kloubů a hybnosti. Unikátní směs celozrnných obilovin obsahující ječmen, kukuřici, čirok a rýži k podpoře zdravého srdce. Kombinace vitamínů, jako Vitamín E a minerálů pro odolný imunitní systém. Řepná dužina pro správné zažívání a absorpci živin.

 

Složení:

Zvěřina (>14%), kukuřice (>14%), čirok, kuřecí moučka, rýže (>10%), pšenice, živočišný tuk, drůbeží moučka, sušená řepná dužina, sušená celá vejce, kuřecí vnitřnosti, chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice, rybí olej, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-metionin, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 23,0%, vlhkost 8%, tuky 14,0%, popeloviny 7,0%, vláknina 3,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,9%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (?lfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg.