Eukanuba dog Yorkshire Terrier 2 kg

Kompletní a vyvážené krmivo speciálně pro Yorkshirské Teriéry a příbuzná plemena. Pro výživu jemné kůže, lesklé srsti a zdraví malé tlamičky.

Dostupnost:
nenďż˝ skladem
Expedice:
4 dny
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
2.20 kg
K�d:
Kredity:
29 kreditů v hodnotě 12 Kč
Cena s DPH
293 Kč
Cena bez DPH
255 Kč
ks

Popis produktu Eukanuba dog Yorkshire Terrier 2 kg

Kompletní krmivo pro dospělé Yorkshirské Terriéry. Toto krmivo je vhodné též pro Kavalír Kingy, Charles Španěly, Miniaturní a Toy Pudly a Shi-Tzu. Yorkshirský Terriér je malý, dlouhosrstý a upravený pes, který je seběvědomý a oddaný. Jeho dlouhá a hedvábná srst nemá podsadu, proto je u něj větší pravděpodobnost výskytu suché a velmi citlivé kůže. Díky jejich malé tlamičce se u Yorkshirů také doporučuje zvláštní péče o zuby.

 

Znaky krmiva:

Speciální pokrytí granulí pomáhá redukovat tvorbu zubního kamene. Obsahuje živiny kůže jako Omega 6 a 3 mastné kyseliny, zinek, měď pro nádhernou kůži a srst. Obsahuje vitamín E k podpoře imunitního systému. Obsahuje řepnou dužinu + prebiotickou vlákninu pro správné zažívání.

 

Složení:

kuřecí maso (>30%), kukuřice, pšenice, zvířecí tuk, drůbeží moučka, rýže, čirok, ječmen, kuřecí vnitřnosti, sušená řepa, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, sůl, hexametafosfát sodný, fruktooligosacharidy, lněné semeno, DL-methionin.

 

Jakostní znaky:

Proteiny 28,0%, vlhkost 8%, tuky 18,0%, popeloviny 7,5%, vláknina 2,5%, vápník 1,25%, fosfor 1,05%, vitamín A 12000 m.j./ kg, votamín D3 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 4370 kcal / kg.