Nutrimix pro výkrm a odchov drůbeže 1 kg

Nutrimix je určen pro výkrm a odchov drůbeže je určen pro kuřata, kachňata, housata, krůťata a další drůbež. Kompletní krmná přísada biologicky účinných látek.

Dostupnost:
skladem
Expedice:
ihned
V�robce:
Hmotnost p�epravn�:
1.10 kg
K�d:
Kredity:
5 kreditů v hodnotě 2 Kč
Cena s DPH
52 Kč
Cena bez DPH
45 Kč
ks

Popis produktu Nutrimix pro výkrm a odchov drůbeže 1 kg

Obsah vitaminů, makroprvků, mikroprvků a aminokyselin umožňuje dosažení maximálních přírůstků mladé drůbeže, zvyšuje využitelnost krmiv a výrazně ovlivňuje životaschopnost a dobrý zdravotní stav rostoucí drůbeže.

 

Složení:

Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, Pantothenan vápenatý, Cholin chlorid, DL-methionin, L-lysin, Vápník, Fosfor, Sodík, Železo, Měď, Zinek, Kobalt, Mangan, Jod, Selen.

 

Krmný návod:

Vitamino-minerální směs NUTRI MIX je určena pro drobnochovatele a malochovy. Přidává se do krmné dávky drůbeže, kterou tvoří převážně obilné šroty, kuchyňské zbytky a další domácí krmiva.

Obsahuje biologicky účinné látky ? vitamíny, minerální látky a aminokyseliny.

Tato směs umožňuje chovatelům dokompletovat neplnohodnotnou krmnou dávku na potřebnou úroveň a zajistit tak zlepšení příjmu a využitelnosti krmiva, zvýšení přírůstků a udržení dobrého zdravotního stavu mladé drůbeže.

 

Dávkovaní:

kuřata, kachňata, housata do 8 týdnů stáří 30 ? 60 g / 10 ks / den (1 ? 2 polévkové lžíce), nad 8 týdnů stáří 60 g / 10 ks / den (2 polévkové lžíce), krůťata, perličky do 8 týdnů stáří 30 ? 75 g / 10 ks / den (1 ? 2,5 polévkové lžíce), nad 8 týdnů stáří 90 g / 10 ks / den 3 polévkové lžíce.

 

Způsob aplikace:

Přípravek je určen pro drobnochovatele, ke každodennímu podávání do obilných šrotů a jiných neplnohodnotných krmiv. Přípravek se podává řádně zamíchaný do krmiva.

Další produkty v této kategorii

Zákazníci kteří koupili toto zboží, koupili také

Plastin 1 kg
35 Kč